Hakkımızda

Futureducation öğrenci ve/veya profesyonel olan bireylere, geleceklerini planlama konusunda kariyer danışmanlığı ve aynı zamanda yurtdışında seçkin okul/üniversiteler tarafından en kaliteli eğitimi alma konusunda uluslararası eğitim danışmanlığı vermek amacıyla kurulmuştur.


Futureducation eğitim sektörünün çeşitli kademelerinde yöneticilik, eğitmenlik ve danışmanlık alanlarında görev yapan profesyonellerden oluşmaktadır.


Günümüzde iş ve eğitim dünyasında önemli pozisyonlarda yer alan profesyonellere bu alanda yön göstermiş bir ekip olarak Futureducation, kapsamlı bir yaklaşımla öğrenci ihtiyaçlarını anlayıp, fırsatların derin analizi ile Futureducation’a gelen bireylerin gelecekte işgücü piyasasının koşullarını sağlamak üzere kariyerlerini planlar. Doğru işe doğru eleman arayan işverenler gibi, Futureducation da kariyer ve eğitimleri için emek harcamaya hazır vizyoner bireylere hizmet vermeyi hedefler.


Yeni dünya düzeninde artan rekabet ve ihtiyaç duyulan kaliteli iş gücüne talep nedeniyle bireylerin kariyer planlamasına erken yaşlarda ve sistematik olarak başlamaları gerekmektedir. Kişisel hedefler; kişilik özellikleri, aile yaşantısı, sosyal çevre, eğitim ve edinilen tecrübe profesyonel bir bakış açısı ile bilimsel olarak değerlendirilmelidir. Bu yaklaşım kişiye zaman, parasal kazanç ve tatmin gibi birçok avantaj sağlayacaktır.


Futureducation yıllar boyunca eğitim sektöründe hizmet veren uzman tarafından hazırlanmış özel teknikleri kullanarak kariyerine başlamak üzere olan öğrencilere ve kariyerini sorgulayan profesyonellere destek olmaktadır. Artık "Geleceğim için hangi işi yapmam gerekiyor?" veya "Seçtiğim meslek geleceğim için ne kadar uygun?" sorularına Futureducation ile yanıt bulacaksınız.

Firma Künyesi

 • Kuruluş Yılı

  2009

 • Bulunduğu Yer

  Altıyol, Kadıköy / İstanbul

 • Faaliyet Alanları

  Yurtdışı Eğitim, Kariyer Danışmanlığı, Yabancı Dil Koçluğu

 • Çalıştığı Ülkeler

  ABD, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya, İsveç, İsviçre, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Portekiz, Malta, Rusya, G.Kore, Japonya, Çin, Şili, Arjantin, Brezilya, Meksika, Güney Afrika