Öğrencilerimizden gelen bazı paylaşımlar...

 • Meral B., Yönetici, Dijital Pazarlama

  Turkiye'de yaklasik 1,5 yıl kadar dil eğitimi aldiktan sonra halen istediğim seviyede İngilizce konuşamadiğimi farkettigim anda yurtdısında eğitim almam gerektigine karar verdim.Bir cok firma ile gorusmeler yaptim. Lakin cogu yardimci olmanin disinda kimi zaman yalnis yonlendirmelerde bulundu kimi zaman doneceklerini soyledikleri tarihte donmediler. Acıkca yazmam gerekirse oldukca ticari yaklasimlar beni biraz huzursuz etti.Ki bence bunlardan da onemlisi bu tur firmalarin en temel gorevi sizi taniyip ihtiyacinizi NET olarak belirleyip bu dogrultuda dogru ulkeye?! yeterli surede guvenli bir sekilde gitmenizi saglamaktir. Evrak islerinizi tamamlamak icin coğu kisiden/kurumdan destek alabilirsiniz. Futureducation basta Gulnihal Aydin'in yonetiminde amator ruhla calisan profesyonel ekibe sahip. Gulnihal'in ayni zamanda ingilizce öğretiyor olmasi size karsi empati yonunu guclendiriyor. Karar vermem cok zor olmadi. Surec tahminimden de kisa surdu. Ve bu surecte sasirdigim bir cok detay ile karsilastim. Surekli bilgilendiren mailllerin olmasi sonucunda yurtdisina gittigimde hic birseyi atlamadigimi farkettim. Inanilmaz bir detay ve sıkı takipci bir ekipten farkli bir sonuc cikamazdi zaten. Ucaka binerken,ucaktan inerken, eve(host family) girdigimde ilk dersimde vs. beni hic yalniz birakmadi. Zaten acil durumlar icin acil hatlarinin olmasi beni oldukca rahatlatti. Binlerce ezberledigim kelime resmen benynime hapsolmusken suanda herbirini kullanabiliyor olmam, o kadar emegin bosa gitmedigini gormem beni cok mutlu etti ve bu gercekten cok keyifli! Gulnihal sen, etrafina pozitif enerji veren meslegini hakkiyla yerine getiren sozkonusu Dil Egitimi oldugu zaman sektorde degerli cok az kisiden birisisin. Bunun disinda da dostlugun ve ilgin icin ayrica tesekkur ederim.

 • Serdar K., Okul Müdürü

  Merhaba. Ben bir öğretmenim ve okul müdürü olarak görev yapmaktayım. Eğitim hayatımda önce Yüksek Okulu bitirmiş daha sonra lisans eğitimi almış biri olarak ülkemizdeki benim durumumda olan binlerce insan gibi ben de maalesef akıcı bir şekilde İngilizce konuşma becerisini kazanamadım. Aynı zamanda bir eğitimci olarak bu durumun yabancı dil eğitim sisteminden kaynaklandığını düşünmekteyim. Başka türlü bu kadar insanın yabancı dili öğrenememesinin bir açıklaması olamaz. İngilizce öğrenmeyi belli bir amaç için istemiyorum. Sadece seviyorum o kadar. Nadiren de olsa yurt dışına çıktığımda orada bulunan ilk ve ortaokul öğrencilerinin pratikte İngilizce konuşmalarını görünce insan imrenmeden edemiyor. Demek ki bizim öğrenme sisteminde bir problem var. Ben kendi hayatımda İngilizceyi hep öğrenmek istedim. Ama bir türlü istediğim seviyede olmadı. İnternette araştırma yaparken yollarımız bir şekilde değerli öğretmenim Gülnihal Hanımla kesişti. Onunla çalışmaya başladıktan sonra anladım ki İngilizce öğrenmek korkulduğu kadar zor bir şey değilmiş. Derslerimiz çok keyifli geçiyor. Bunu nasıl yapıyor bilemiyorum ama bir şekilde insanı hırslandırıyor. Gülnihal Hanımdaki insan ötesi sabıra hayran olmamak elde değil. Kesinlikle öğretmenlik mesleği için yaratılmış bir insan. Derslere başlayalı çok kısa bir zaman oldu ama daha önceden asla tahmin edemeyeceğim kadar ilerleme kaydettiğimi düşünüyorum. En azından önceleri 2-3 kelimeyi geçmeyen cümle kurma çalışmalarım varken şimdi bu kelimelerin sayısı o kadar arttı ki bazen bu cümleleri ben mi kuruyorum diye kendime soruyorum. Elimden geldiğince derslere devam etmeye çalışıyorum. Gerçekten gayret ediyorum. Gülnihal hanım gibi bir öğretmenle çalışma fırsatı yakaladığım için kendimi çok şanslı görüyorum. Umarım bu fırsatı herkes yakalar. Sevgili öğretmenim, eşsiz sabrınız ve gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim. Sizi zaman zaman bunalttığımızın farkındayız ama hakkınızı helal edin. İyi çalışmalar.

 • Aylin Ö., Enerjist ve EFT Uzmanı

  10 yaşındaki kızımla birlikte İngiltere'ye hem eğitim hem gezi amaçlı bir seyahat planladık. Bu süreçte bize tüm detaylarıyla destek olan sevgili arkadaşım Gülnihal'e sonsuz teşekkürler.

 • Ömer Y., Makine Mühendisi

  Bir online İngilizce kursunda tanıştığım Gülnihal Hocam sayesinde kısa zamanda pratik İngilizcem ilerledi. Bu durum kursun temel amacı olmakla birlikte Gülnihal Hocamın farkını tecrübesi, çok yönlü olması, eğitim tarzı ve sabrı ile en önemlisi de kariyer planlamasındaki orijinal fikirleriyle hissettim. Birçok online kurs arasından Gülnihal Hocamla tanışmayı, abartısız bir şekilde kendi şansım olarak görüyorum. Ayrıca yurt dışı dil eğitimi için güvensiz ve başarısız birçok kurum yerine Gülnihal Hocamın yönlendirmesine sonsuz güveniyor ve tavsiye ediyorum. Saygılarımla..

 • Ela Y., UNICEF

  Onu nasıl anlatabilirim, nerden başlayabilirim diye düşünürken aklıma ilk “O içten gülümsemesi ve şen kahkahaları” geldi. Kariyer Danışmanı, Yurtdışı Eğitim Danışmanı, yol gösterici, rehber, psikolog… Bu liste uzar gider ama en önemlisi bir abla gibi sahiplenişi ve şefkati. Gülnihal Hanım, 23 yıllık hayatımda tanıştığıma en çok sevindiğim ve ilerideki hayatımda da muhtemelen en çok sevineceğim insan. İnsanlarla kurduğu iletişim çok özeldir ve evre evredir. Öncelikle sizi dinler, gözlemler. Sonrasında analiz eder, aslında sizin bile bilmediğiniz özelliklerinizi ve isteklerinizi farkettirir ve sizi en güzel şekilde kendi doğrunuza yönlendirir. Son aşamada da girdiğiniz yolda size etini, kanını, canını katarak destek olur. Onun sayesinde çok farklı duygularla çıktığım yurtdışı eğitimi yolunda, şuan benim için çok daha doğru ve çok daha mutlu olduğum ve olacağıma inandığım bir yolda yürüyorum. Herşeyden önce şunu bilmek çok güzel; Gülnihal Hanım sadece bu dönemde hayatımda değil, o her zaman her konuda benim yanımda olacak. Bu güveni verdiği için ona ve Futureducation’a çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız ve hayatımdasınız :) Gerçekten idealleri doğrultusunda çabalamak isteyen biriyseniz, Gülnihal Hanım ve Futureducation sizin için doğru adres.

 • Ercüment U., Sigortacılık Endüstriyel Riskler Müdürü

  Uzun zamandır planlamama rağmen işte ki yoğun tempomda bir türlü gerçekleştiremediğim yurt dışında İngilizce öğrenimi fırsatını Gülnihal hanım ile gerçekleştiriyorum. Uzun zaman beklediğim için zaman kaybedemeyeceğim iyi bir seçime ihtiyacım vardı. Bu yüzden pek çok yerden bu konu da bilgi almaya ve aldığım bilgileri analiz etmeye başladım. Nihayet Gülnihal hanım ile bilgi almak için başlayan diyaloğumuz, kendimi ona teslim etmemle ve kendimi çok seveceğim bir okulda bulmamla nihayetlendi. Suan dil öğrenimime devam ediyorum.Bugün anlıyorum ki, dil öğrenimi için geldiğim yere kadar, baktığım yerde görmediğim detayları gören, atacağım adımları planlayan, benimle yürüyen, benim için düşünen, konforumu benden daha çok önemseyen, dahası tüm detayları organize eden ve yöneten,sizi asla yalnız yürütmeyen hatta gündeminizi takip eden, ancak kulağınıza fısıldayan bir melek olabilir. bu kadar detaya girip çıkabilen kişiler gördüm fakat bu detayları yönetebilen çok az kişi tanıyorum. Kariyerim için titizlendiğim bir konuda yanımda olduğunuz için, yalnız bırakmadığınız için, yardımlarınız için, yönlendirmeleriniz için, her şey den önemlisi sizi tanıdığım için müteşekkirim. Sevgiler, teşekkürler Ercüment Uçgun

 • Ayşe Özge Y., Lise Öğrencisi

  Gülnihal Abla ile kariyer testi vesilesiyle tanışıp gerçek bir abla, yol göstericisi olarak vakit geçirdik. Kariyer testini yaptıktan sonra her alanda yol gösterdi ve aklımdaki tüm soru işaretlerini giderdi. Daha sonraki adım olarak rotamızı belirledikten sonra yurtdışı danışmanlığı başladı. Bu konuda aşırı ilgi, özen ve titizlik göstererek benim en iyi şekilde sonuç almam için uğraştı. Süreç boyunca kişisel analizimi yapıp özelliklerime göre en uygun programları ve etkinlikleri ayarladı. Sonunda yurtdışına çıktığımda ise ilk saatlerimden itibaren her an yanımda olmaya çalışarak ve sürekli bir etkileşimle olabildiğince yardım etti ve herşeyi benim için kolaylaştırdı. Tanıştığım günden itibaren gerek kariyer, gerek yurt dışı eğitimi, gerek duygusal, gerek hayat danışmanlığımı yaptı. Herkesin hayatında böyle birisi olması gerektiğini düşünüyorum ve eğer aklınızda soru işaretleri varsa şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Nihal Ö., Kamu Personeli

  İngilizceye hayatımda minimum seviyede ihtiyaç duysam da ; maksimum seviyede öğrenmeyi arzularken Gülnihal Hanım ile karşılaştım. Ve iyi ki de karşılaştım. Pozitif enerjisi, samimiyeti, güzel yüreği, sonsuz sabrı, muhteşem ilgisi ile İngilizce öğrenmenin doğru ve tek adresi. Nevi şahsına münhasır bir öğretmen... Eğer bu yazıyı okuyorsanız bu adrese tereddüt etmeden ulaşmalısınız,tanıştığınızda benim için 'az bile söylemiş!' diyeceksiniz!

  Sizi seviyorum.

  Saygılarımla.

 • Resul D., Üniversite Öğrencisi

  Yarın sabah 3 aylığına İngiltere’ye dil okuluna gideceğim. En büyük hayallerimden birini gerçekleştirmek üzereyim. Öncelikle bu hayali gerçekleştirmemde büyük emek sahibi olan Gülnihal Hanım’a canı gönülden teşekkür ediyorum. Gülnihal Hanım ve Futureducation ile üniversitemin bir etkinliğinde tanışma fırsatı buldum. 1 saat süren uzun bir sohbet sonrasında o kadar çok şey öğrendim ki sonraki 1 haftam öğrendiklerimi insanlara anlatmakla geçti. Büyük bir heyecan ve enerjiyle dolmuştum bir an önce yaz tatilinin gelmesini bekliyordum artık. Gülnihal Hanım ile çalışırken fark ediyorsunuz ki hedefinize ulaşmak için önünüze çıkan tüm engeller nafile. Bir sorun mu yaşadım? Kafama bir şey mi takıldı? Çözümün tek adresi bir telefon uzağımda. Bu bir öğrenci için çok önemli bence. Tecrübesiyle her sorunun çözüm yolunu bizzat gösteren, her sorunla onu çözene kadar ilgilenen ve benim gibi günde ortalama 10 soruyla kapısını çalan birine bile sabırla çözüm üreten değerli insana bir kez daha tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız umarım kendine yeni ufuklar açmayı amaçlayan herkes sizinle tanışma fırsatını yakalar.

 • Ayben Ç., Doktor

  İyi akşamlar ,saygıdeğer Gülnihal Hocam

  Öncelikle konuşma sınıfınızdaki katılımcılara ingilice öğretmek için göstermiş olduğunuz üstün çaba ve gayretleriniz için çok teşekkür ederim.Sizin ingilizce öğretirken öğrenmeyi eğlenceli hale getirmeniz,ezbere dayalı olmayan öğretme stiliniz,herkesin ingilizce seviyesine göre eğitim verip, onları yüreklendirmeniz ve onları psikolojik olarak rahatlatmanız beni gerçekten çok etkiledi.Ben bir çok gramer yapısını bildiğim halde pratik uygulamaya gelince problem yaşıyordum.Bir şeyler eksikti.Bir süredir fırsat buldukça sizin dersleri passif olarak dinlemeye başladım.İlk başta beginner sınıfı basitmi olur acaba diye düşündüm.Ama sizin özverili çalışmalarınızı gördüm.Her derste gramer yapılarını kısaca,uygulamalı ve anlaşılır tarzda anlattığınızı , önemli bilgiler verdiğinizi ,öğrencilerinizi motive ettiğinizi tesbit ettim.Siz derslerinizde hem katılımcıları konuşturup,aynı zamanda kelimelerin kökleri ,ekleri,kelimelere nasıl bakılması gerektiği,kelimelerin telafuzu,öğrenme teknikleri ve ipuçları vermeniz beni çok etkiledi.Önerilerinize uymaya gayret ettim.Sizi dinleyerek çok şey öğrendiğimi düşünüyorum.Takdir sizindir tabiki.Sizin gibi deneyimli ,donanımlı ve zevkli bir şekilde ingilizce öğreten bir öğretmen tanıdığım için mutluyum.Başarılı çalışmalarınızdan dolayı ve insanların dil öğrenmesine katkılarınızdan dolayı sizi kutluyorum.Emek ve çabalarınız için teşekkür ederim.

  I will be slave of someone who teach me a letter.

  Varlığınız için teşekkürler.Sevgiyle kalın
  Ayben Ç.

 • Behlül Ö., Üniversite Öğrencisi

  Kötü geçen İngilizce Hazırlık döneminin sonuna yaklaşırken ve tam ümidi kesmişken Gülnihal Abla'yla şans eseri tanıştım. Gülnihal Hanım değil Gülnihal Abla. Yeri geldiğinde anne, yeri geldiğinde baba, yeri geldiğinde derleştiğim en yakın arkadaşım. Aslında Gülnihal Abla'yla ilk tanıştığımda aklımda sadece İngilize öğrenmek vardı. Ama o bana sadece İngilizce öğretmedi, İngilizce'den daha önemli olan değerleri öğretti. Yani düşüncelerimi, hareketlerimi, hayatımı değiştirdi. Bu değişimler olmasaydı ben İngilizce'yi hayatta öğrenemezdim, kralı gelse öğretemezdi anlayacağınız :) Ben Gülnihal Abla'ya insan gözüyle bakmıyorum, insan olduğuna inanmıyorum melek olarak adlandırıyorum.

 • Hakan N., Bölge Satış Müdürü

  İngilizce öğrenmeyi bu kadar keyifli bir hale ancak Gülnihal Hocam getirebilir. İşini bu kadar keyifle ve zevkle yapan, zorunlu bir görev gibi görmeyen en azından bizlere böyle hissettirebilen bir insan ben bugüne kadar tanımadım. Tanımayanlar için büyük bir kayıp doğrusu. Her akşam bütün günün yorgunluğuna rağmen dersini kaçırmamak için o kadar gayret gösteriyorum ki inanamazsınız. Çünkü ben bile inanamıyorum. Bir ders gibi değil, keyif verici bir sosyal aktivite olarak görüyorum. Keyif alıyorum, gülüyorum, hoş vakit geçiriyorum ve inanamazsınız ama İngilizce öğreniyorum. Kendisini tanımaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyuyorum. Keşke çok ama çok uzun yıllar önce tanıma fırsatım olsaydı bugün bu halde olmazdım diye de hayıflanıyorum doğrusu. İngilizceyi öğretmenin yanında inanılmaz sabrına, hoşgörüsüne hayran olmamak mümkün değil. Şahsen aynı sabrı ben gösteremezdim. Göz teması olmadan İngilizceyi bu kadar iyi anlatabilmek ve hissettirebilmek çok önemli bir meziyet. Gülnihal Hocam sanki bu iş için yaratılmış.

  Herkese burdan seslenmek istiyorum.Nerde olduğunuz hiç önemli değil. Gülnihal Hocamı bulmalısınız ve İngilizce öğrenecekseniz ondan öğrenmelisiniz. Başka alternatif görmüyorum. Hatta tek geçiyorum.

  Kendisine sonsuz saygılarımı iletiyor, sabrından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Harun B., Lise Öğrencisi

  Gülnihal Hanım sayesinde 1 dönemde öğrenmediğim konuları 4 derste eğlenerek öğrendim. Şimdi sıra yurt dışında :)

 • Suat D., İlköğretim Müdür Yardımcısı

  Değerli hocam YDS'den sayenizde iyi bir puan aldım, emeğinize sağlık ..

 • Kerim D., Gemi Turizmi Görevlisi

  İngilizce öğrenmek isteyen arkadaslara merhaba;
  Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Doğru adrestesiniz... Ben de bir öğretmen olarak şunu belirtmek isterim ki; Gülnihal Hanım'ın eğitim kalitesini beğenerek ve hayran kalarak İngilizce'yi temelinden ve doğru bir şekilde öğrendim.

 • Nurhan P., Ressam

  Sevgili Gülnihal Hanım'a mesleğini içtenlikle yaptığı için, çok teşekkür ediyorum. Tam İngilizce'den vazgeçmeyi düşündüğüm bir zamanda karşıma çıktı. Bunun için de ayrıca memnunum. Öğretmekten asla yorulmayan kişiliğiyle, tam da benim görmek istediğim bir hoca. Peki dersleri çok mu kolay geçiyor... Hayır bunu bunu soyleyemem. Talebeleri düz duvara tırmandırıyor. Ama bir kere öğrendikten sonra asla unutulmuyor. Ayrıca dersler cok cabuk geçiyor, nasıl bittiğini anlamıyorum. Herşey için çok çok teşekkür ediyorum, kendisine başarılar diliyorum.

 • Kemal Ş., Yüksek Öğretim Görevlisi

  Merhaba Gülnihal Hanım, sizinle ders işlemenin çok zevkli olduğunu belirtmek isterim. Gerek ders anlatma tarzınız gerekse bize göstermiş olduğunuz sabır hakikaten övgüye değer.

  Sizin sayenizde ilk defa İngilizce'yi hayatımdan sorun olmaktan çıkaracağım inancı oluştu bende.. Umarım bu inanç bir başarı öyküsüne dönüşür. Emeğiniz için teşekkür ederim.

  Saygılarımla.

 • Emre A., Üniversite Öğrencisi

  Bir insanın hayatı nerde ve ne zaman degişir? Evde mi,okulda mı ya da iş hayatında mı? Bir insanın hayatı Gülnihal Hanım ile tanışınca degişir. Bakış açısı degişir, düşünce tarzı degişir ve İngilizce'ye farklı bir gözden bakarsınız bir anda ve işin garibi nasıl oldugunu anlamazsınız. Kendinizi bir anda İngilizceyi konusurken degil de onu yasarken bulabilirsiniz hayatınızın sanki bir parcasıymıs gibi hissettirir size.

  Bir insan düsünün egitime gönül vermiş gelişmeyi ve geliştirmeyi arzulayan, bir kelimeyi bile dogru şekilde ögretmek için çalışan dürüst ve bir o kadar da mütavazi birisi. Evet aklınızdan geçeni görür gibiyim bu kişi Gülnihal hanım'ın ta kendisi. Eger bir gün yolunuz onun yoluyla kesişirse hiç tereddüt etmeyin bilin ki dogru yoldasınız. Hayatta yukarılara çıkmak en tepeye ulasmak için önce basamakları teker teker cıkmak gerekir. İşte onun deneyimleri bana merdiven bilgiside yoluma ışık oldu. Size cok tesekkür ederim FUTUREDUCATION ailesine beni kabul ettiginiz için ve bu kocaman ailenin icinde gelişmekten ve geliştigimi görmekten çok mutluyum. Gülnihal Hanım inanin kurduğum hayalleri önce resmettiniz sonra hayata geçirdiniz çok teşekkür ederim size.

 • Yeliz T., İlköğretim Müdür Yardımcısı

  Hani derler ya; Bir kitap okudum hayatım değişti. Bir film izledim hayatım değişti. İşte ben de sizi tanıdım hayatım değişti. Siz dersiniz ya '' You just say it''. Bu öyle bir şey değil. Sizin sayenizde yıllardır başaramadığım bir şeyi başardım. İngilizceyi sevdim. Hem de çok. Bu en önemli kısmıydı benim için.

  Çünkü ondan sonra gerisi çok kolay oldu. 1 yıl gibi kısa bir sürede hem de düzenli olarak çalışmalara katılamadığım halde öyle çok yol aldım ki ben bile inanamadım. Siz ezbercilikten uzak kendinize özgü öğretim tekniklerinizle ben ve daha bir çok öğrencinin hissetmesini sağladınız. Kelimelerin köküne inip neden ve niçin olduğunu anlattığınızda bakış açım değişti. Ve sadece İngilizceye değil Türkçeye olan müthiş hakimiyetiniz sizi bu kadar farklı ve özel bir öğretmen yapıyor. Her zaman dersleriniz çok keyifli ve doyurucu olduğu için sizi tanıyan öğrencileriniz için vazgeçilmezsiniz. İngilizce öğrenmek isteyen herkese gönül rahatlığıyla sizi tavsiye edebilirim. Sizin de bildiğiniz gibi çalışmalara başladığımda çok az gramer bilgisine sahiptim. Kendime güvenim hiç yoktu. Sizin sayenizde şimdi tek başıma yurt dışına eğitim almaya gidecek cesarete sahibim. Ve işte tam da bu noktada o yüzden diyorum ki; Rose'u tanıdım ve hayatım değişti. Ne kadar iyi bir öğretmen olduğunuzu ben kelimelerle ifade edemedim. Bunun için ancak sizinle çalışmak gerekir ki ne demek istediğim anlaşılabilsin.

  Hocam öğretmenliğiniz ve bana kattıklarınızın yanında sizin gibi güzel bir insanı tanıdığım, dostluğunuzu hissedebildiğim için de size müteşekkirim. Sizi seviyorum. Sevgiyle kalın.

 • Serra B., Üniversite Öğrencisi

  Sizinle Yıldız Teknik Üniversitesi'ne geldiğinizde tanışmıştık. Dedikleriniz hep aklımda ve sözleriniz bana konuştuğumuz günden beri hep yol gösterdi.

  Hem ailemle aram düzeldi sayenizde, hem de kariyerim adına bir şeyler yapmaya başladım. İngilizce ve İspanyolca kursuna yazıldım, haberiniz olmasa da siz teşvik ettiniz beni. :)

  Hayatım için çok kritik bir dönemde karşıma çıktınız size minnetarım bunu bilmenizi isterim.

  Ben sizi bir abla olarak gördüm hep aklımdasınız bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum demişler siz de benim için öylesiniz Allah razı olsun. Yeni yılınız da kutlu olsun, hayırlı seneler.

 • Mesut D., Üniversite Öğrencisi

  Gülnihal Hanım ile 19 Haziran 2013 tarihinde İngilizce eğitimim için tanıştım. İyi ki de tanışmışız.

  Kendisi çok sıcakkanlı, samimi, güler yüzlü ve kocaman kalpli birisi olduğu için birbirimize hemen alıştık.

  İyi bir geleceğe sahip olmamı benim kadar istediğini çok iyi biliyorum. Benim için yurtdışındaki okullarla görüşüyor. Bana her zaman yardımcı oluyor.

  Kısacası beni önemsiyor. Kendisini ablammış gibi çok seviyorum.

 • Onur K., Yazılım Mühendisi

  Futureducation ile Mayıs 2013'de İngiltere'ye 2 haftalık dil kursuna gittim. Eğitim öncesinde Futureducation'dan aldığım destek ve bilgilerden gerek vize işlemlerinde gerekse ülkeye vardıktan sonraki süreçte çok faydalandım.

  Seçtiğimiz okulun bana çok uygun olduğunu ve aldığım eğitimle İngilizce konusundaki eksiğimi kapattığımı düşünüyorum.

  Verdiği kıymetli bilgiler ve sıcakkanlılığı için Futureducation personeline çok teşekkür ederim.