İletişim Adresi

Adres: Mürver Çiçeği Sok. Göksel Sitesi Kat:2 No:23B Altıyol, Kadıköy / İSTANBUL
Telefon: +90 (530) 666 55 33
E-Mail: info@futureducation.netYol Tarifi:

Yürüyerek;
Altıyol Boğa Heykelinden Söğütlüçeşme Caddesi'ne doğru dönüp, büyük yaya geçidinden karşıya geçiniz. 10 metre sonra solda Network Akademi Binası'na ait kapının tam karşısında yer alan Göksel Sitesi'nin sol kapısından girip 2. kata çıktıktan sonra tekrar sola doğru yöneliniz. Asansörü sitenin diğer yönüne baktığı için kullanmayınız.

Avrupa - Asya E5 üzerinden gelirken;
Hasanpaşa sapağından sonra gelen Üsküdar / Acıbadem sapağından girip ana yola çıkmadan hemen sağdaki yoldan devam ediniz. Işıklardan sola dönüp solda kalınız ve 100 metre sonra İspark otopark tabelasını görünce sola dönünüz. Sokak bitiminden sağa ve sonra da ilk sola dönünüz. Dar sokaktan ilerleyince karşısınıza İspark otopark çıkacaktır. Park sonrası Altıyol Boğa Heykeli'ne yöneliniz.

Bağdat Caddesi üzerinden araçla gelirken;
Cadde bitiminde solda kalıp düz ilerleyiniz. Solda Fenerbahçe Stadı'nı ve üst köprüyü geçtikten sonra hemen ilk sağdaki yoldan giriniz. Işıklardan sola dönüp solda kalınız ve 100 metre sonra İspark otopark tabelasını görünce sola dönünüz. Sokak bitiminden sağa ve sonra da ilk sola dönünüz. Dar sokaktan ilerleyince karşısınıza İspark otopark çıkacaktır. Park sonrası Altıyol Boğa Heykeli'ne yöneliniz.

İletişim FormuUlaşım / Yakın Noktalar

 • Toplu Ulaşım

  Metro, Metrobüs, Deniz Hatları

 • Çevre Yolu

  E-5

 • Cafe / Restaurant

  Starbucks, McDonald's, Burger King

 • Okul / Üniversiteler

  Erenköy Kız Lisesi, Fenerbahçe Lisesi, Kadıköy Lisesi, Kadıköy Anadolu Lisesi, Saint Joseph Lisesi, Marmara Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi,

 • Hastaneler

  Özel Bahariye Polikliniği, Kadıköy Şifa Hastanesi